
Waarom is fietshotel en vakantiehuis Libelloup in de Vogezen hét adres voor wielrennen en mountainbiken? Onze vakantiehuizen in de Vogezen zijn ruim en modern ingericht en
Lees meer »

Eind juli gaat het grote avontuur in de Vogezen beginnen voor Daan Griffioen, zijn vriendin Joanne van de Krol en hun kinderen Merel en Fleur. Volgend jaar gaat hun fietshotel voor wielrenners en mountainbikers in de Vogezen open.
Lees meer »
Het begint met een vakantie in augustus 2006 ..
We (Daan, Joanne en dochters Merel en Fleur) gaan met zijn vieren een aantal dagen kamperen in Zuid Limburg en daar wordt inspiratie opgedaan. Zou het niet geweldig zijn om iets voor onszelf te beginnen? Al eerder had een goede vriendin van mij me gezegd dat ze het echt iets voor ons vond om een eigen onderneming te starten). Het begint te kriebelen van binnen. Onze fantasie gaat met ons aan de haal. In september besluiten we eerst maar eens even af te wachten of het enthousiasme blijft. Ook denken we na over de plek. Echter de volgende maand al krijgen onze ideeen meer vorm en orienteren we ons op een eventuele verhuizing naar Frankrijk! (we hebben er gefietst in o.a. de vogezen). Er wordt druk gesurfd op het net, op zoek naar een boerderij in de Vogezen. Eind oktober gaan we fietsen in de regio. In de volle zon staan we op de Grand Ballon te genieten van het uitzicht na een fikse klim. We verbazen ons over de prachtige kleurschakeringen van de beboste hellingen. Die week bekijken we een grote boerderij. De eigenaar is nederlands, maar de boerderij blijkt uiteindelijk boven budget. De toon is echter gezet en we hebben de smaak te pakken!
Eindeloze uren surfen, veel artikelen, enkele informatieve boeken en telefoontjes later beginnen we al aardig ingevoerd te raken in wat er allemaal bij komt kijken als je gaat verhuizen en ondernemen in la douce France. Ook nemen we abonnementen op tijdschriften over emigreren en wonen in Frankrijk.
Witte wereld in de Vogezen!
We hebben gisteren zo lopen rammen tijdens het snoeien en kappen op ons terrein, dat we gisteren als een stelletje vermoeide honden in slaap zijn gevallen. Vanochtend werden we weer verwelkomd met een witte wereld hier in de Vogezen. Ons is 2 dagen sneeuw in het vooruitzicht gesteld en daarvan hebben we al een cm of 10 gehad. Verderop vandaag en morgen volgt meer. Het blijft daarbij de komende week fris, dus er kan nog steeds worden geskied hier in de Vogezen.
Morgen gaat Parijs-Nice van start. Voor Rabo doen o.a. Bram Tankink, Lars Boom en Joost Posthuma mee. Good old Koos Moerenhout vervangt een van zijn ploegmaten die door een virusinfectie is geveld.
30 juni 2009: zomerse temperaturen!
Het verlangen naar een prachtige klim....
Het begin van de lente en......
Foto's op de website van ons fietshotel
Fietsen in de Vogezen: een trend!
22-1: Samenwerking met nederlandse collega's.
30 december 2008: bijna nieuwjaar in de Vogezen
Eindelijk een foto van de fitness!
Fietshotel en vakantiehuis in wording...
Donderdag 11 december: De fitness
De installatie van onze fosse septique.
Meidensneeuwpret in de Vogezen!
Herinneringen aan Alpe d'Huez....
Oplevering vakantiewoning in de Vogezen!
|
Heeft u vragen? Bel ons gerust: |
Copyright © 2008 Libelloup |