
Waarom is fietshotel en vakantiehuis Libelloup in de Vogezen hét adres voor wielrennen en mountainbiken? Onze vakantiehuizen in de Vogezen zijn ruim en modern ingericht en
Lees meer »

Eind juli gaat het grote avontuur in de Vogezen beginnen voor Daan Griffioen, zijn vriendin Joanne van de Krol en hun kinderen Merel en Fleur. Volgend jaar gaat hun fietshotel voor wielrenners en mountainbikers in de Vogezen open.
Lees meer »
Het begint met een vakantie in augustus 2006 ..
We (Daan, Joanne en dochters Merel en Fleur) gaan met zijn vieren een aantal dagen kamperen in Zuid Limburg en daar wordt inspiratie opgedaan. Zou het niet geweldig zijn om iets voor onszelf te beginnen? Al eerder had een goede vriendin van mij me gezegd dat ze het echt iets voor ons vond om een eigen onderneming te starten). Het begint te kriebelen van binnen. Onze fantasie gaat met ons aan de haal. In september besluiten we eerst maar eens even af te wachten of het enthousiasme blijft. Ook denken we na over de plek. Echter de volgende maand al krijgen onze ideeen meer vorm en orienteren we ons op een eventuele verhuizing naar Frankrijk! (we hebben er gefietst in o.a. de vogezen). Er wordt druk gesurfd op het net, op zoek naar een boerderij in de Vogezen. Eind oktober gaan we fietsen in de regio. In de volle zon staan we op de Grand Ballon te genieten van het uitzicht na een fikse klim. We verbazen ons over de prachtige kleurschakeringen van de beboste hellingen. Die week bekijken we een grote boerderij. De eigenaar is nederlands, maar de boerderij blijkt uiteindelijk boven budget. De toon is echter gezet en we hebben de smaak te pakken!
Eindeloze uren surfen, veel artikelen, enkele informatieve boeken en telefoontjes later beginnen we al aardig ingevoerd te raken in wat er allemaal bij komt kijken als je gaat verhuizen en ondernemen in la douce France. Ook nemen we abonnementen op tijdschriften over emigreren en wonen in Frankrijk.
Gesink hard ten val, toch start hij vandaag in de Vuelta...
Dat was wel weer schrikken, weer een val voor Gesink in een grote ronde. Hij start vandaag, met medicijnen weliswaar ter preventie. Ben benieuwd hoe hij het houdt en of hij Madrid haalt. We lazen gisteren overigens dat Astana in Gesink is geinteresseerd. Deze heeft echter tot 2012 een contract bij de RABO ploeg.
Deze week vindt Duchenne Heroes plaats, een monster mountainbike tocht van 700 km die een week duurt ten bate van de stichting Duchenne die geld inzamelt voor meer onderzoek naar de ziekte van Duchenne. In de tocht zitten dagelijks zo'n 1500 tot 2000 hoogtemeters.Wij sponseren Marc Zwart en wensen hem veel succes deze week!
De tussenstand van de opbrengst is nu al bijna een miljoen! Voor meer info: zie "Duchenne Heroes".
Vandaag een foto ontvangen van MTB club "MTBHA8". Zij verbleven begin september een aantal dagen bij ons en waren razend enthousiast. Volgend jaar komen ze terug. Zie hierboven hun groepsfoto "MTBHA8 goes Libelloup".
30 juni 2009: zomerse temperaturen!
Het verlangen naar een prachtige klim....
Het begin van de lente en......
Foto's op de website van ons fietshotel
Fietsen in de Vogezen: een trend!
22-1: Samenwerking met nederlandse collega's.
30 december 2008: bijna nieuwjaar in de Vogezen
Eindelijk een foto van de fitness!
Fietshotel en vakantiehuis in wording...
Donderdag 11 december: De fitness
De installatie van onze fosse septique.
Meidensneeuwpret in de Vogezen!
Herinneringen aan Alpe d'Huez....
Oplevering vakantiewoning in de Vogezen!
|
Heeft u vragen? Bel ons gerust: |
Copyright © 2008 Libelloup |